Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

2019 рік не був гладким.Його наповнила велика кількість змін як економічних, так і законодавчих. На даний момент, проблеми того року вважаються зовсім не значними, у порівнянні з 2020 роком, проте саме тоді з’явилася можливість, яка зараз покращує нинішнє становище речей.

Саме в 2019 році, Кабінет Міністрів України прийняв рішення розробити і протестувати експериментальний проект, який стосувався продаж і покупок лісоматеріалів шляхом проведення операцій через електронні торги. З ініціативи Міністерства енергетики, яке проаналізувало вигоду від запуску даного проекту, експеримент розпочався і увінчався успіхом.

Відкриття ринку необробленої деревини в 2020

Підготовка до запуску тривала близько одного року. У лютому 2020 року, запуск був оголошений і за цей, непростий для всього світу рік, ситуація дуже змінилася в кращу сторону. Попит на кругляк було заздалегідь проаналізовано, а тим більше, в нашій країні був відсутній механізм надійних торгів для даного сегмента.

Використання працюючої системи Прозорро показало не просто результат, а такий, який не могли і передбачити фахівці Міністерства енергетики. За цілий рік було проведено 16 тисяч аукціонів. Чи це не показник того, що підприємці зацікавлені в чесних торгах і готові боротися за кожен лот? При цьому, держава вигравала на кожній угоді, оскільки податок обов’язковий до оплати і схитрувати, як раніше, вже не виникає можливості.

Тіньові схеми зі зменшенням реального обсягу товару більше не працюють. Кожен учасник стежить за проведенням торгів. Крім того, на товарну біржу не потраплять недобросовісні фірми і компанії, оскільки вони не можуть пройти контрольну перевіркусистеми бірж.

Процедура купівлі-продажу деревини в Києві

Для того, щоб ознайомитися з тонкощами проведення торгів лісоматеріалів в Києві, достатньо перейти на сайт https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/. На Українській універсальній біржі надаються послуги з проведення онлайн-торгів для всіх бажаючих, хто проходить перевірку та реєстрацію на ресурсі.

Провести операцію при використанні системи Прозорро можна тільки на офіційному електронному майданчику. УУБ є саме таким, а тому прямо зараз варто перейти за посиланням, пройти реєстрацію таспробувати себе в торгах, не виходячи з дому.

Post Author: cardiomedservice