Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Утворене в 2010 році підприємство стратегічного значення «Укрспирт» в даний час — найбільший державний монополіст в області виробництва спирту і супутніх продуктів. У серпні 2018 р організація увійшла в британську Асоціацію торговців спиртом і вином. В даний час виробництво ведеться в 41 цеху, його річний обсяг — близько 35 мільйонів декалітрів.

В даний час фірма — єдиний постачальник етилового спирту і спиртовмісних продуктів в Україні. Компанії-виробники вина, лікеро-горілчаних виробів, фармацевтичних препаратів, парфумерії та косметичних засобів, кулінарних виробів на основі етанолу, тваринницької продукції та інших аграрних галузей змушені закуповувати спирт для виробничих потреб тільки на умовах, що диктуються підприємством «Укрспирт». Крім того, ряд технічних товари, які виробляє компанія, застосовується для створення ацетону, лакофарбових виробів, технічних рідин для автотранспорту та авіації. В даний час підприємство акцентує увагу на виробництві біоетанолу та основних складових для альтернативного палива.

Відкрити ринок виробництва етилового спирту для всіх виробників покликана електронна система «Прозорро.Продажі»

Неможливість придбати високоякісний спирт за доступною справедливою ціною ускладнює функціонування малих і середніх виробників лікеро-горілчаної продукції. В даний час уряд розглядає можливість посилення контролю за роботою «спиртової» монополії. Змінити ситуацію допоможуть організація справедливих і відкритих аукціонів з продажу етанолу і супутніх продуктів за допомогою електронної системи «Прозорро.Продажі» https://sale.uub.com.ua/ru/filter/alcohol-industry. Основні завдання в цьому плані — забезпечити конкурентність ринку спиртовмісної продукції, рівні права учасників її виробництва і обороту, прозорість аукціонів, справедливість і вигідність цін для всіх суб’єктів ринку.

Рік функціонування «Прозорро.Продажі» показав її ефективність. У даний момент лоти в ProZorroПродажі із застосуванням системи передбачають продаж державного та приватного майна максимально прозоро і ефективно. У найближчій перспективі налагодити продаж і спиртовмісної продукції з використанням цієї системи. Настав час покласти кінець регулярному надходженню в «Укрспирт» практично необмежених грошових потоків. Аналіз статистичних даних показує успішність роботи системи «Прозорро.Продажі». В даний час відбулося понад 230 тисяч аукціонів за участю 14 тисяч підприємств і громадян з отриманням доходу близько 18 млрд. гривен.

Як виграти торги ДП «Укрспирт» на майданчику sale.uub.com.ua

Перш за все необхідно зареєструватися на офіційній електронній площадці «Української універсально біржі». Це дозволить в перспективі взяти участь в публічних аукціонах компанії «Укрспирт» на платформі «Прозорро.Продажі». Список доступних лотів розміщений на сайті УУБ. Можливості ресурсу дозволяють автоматично сортувати за допомогою пошукової форми проводяться під егідою ДП «Укрспирт» аукціони, а також будь-який інший компанії, виходячи з дати проведення, області, назви підприємства-замовника або обсягу бюджету. Також для вибору торговельного майданчика можна використовувати спеціальні класифікатори CPV і CAV по виду товарів, які є предметами аукціону.

При появі складнощів або питань, що стосуються роботи «Прозорро.Продажі», фахівці «Українській універсальній біржі» наддадуть допомогу в складанні заявки на участь в аукціонах ДП «Укрспирт» чи іншого підприємства, порадять оптимальні шляхи до перемоги в торгах. Клієнтів регулярно і вчасно інформують про нових і цікавих лотах, крім того, на сайті біржі можна знайти великий обсяг довідкової інформації, яка допоможе швидко освоїтися в системі «Прозорро.Продажі».

Post Author: cardiomedservice