Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Офіційні аукціони земельними ресурсами незабаром почнуть реалізовуватися на Україні. Цей процес запуститися вже зовсім скоро – 1 липня і зроблять на всіх українців величезне враження. Так як незадовго до початку земельних торгів на всій українській території діяло припинення дій з сільськогосподарськими територіями, які знаходяться в приватній власності власників. Так, наприклад, фізична особа може продати або здати в оренду свою територію землі з обмеженням в 100 гектар на людину.

За принципом економічно-країн, що розвиваються, які вже змогли у себе організувати земельні аукціони – Україна теж вирішила поліпшити економічні показники своєї країни. Так 31 березня Держрада України підписала закон на скасування мораторію і реалізацію проекту про збільшення оборотів сільських територій. Завдяки закону, власники зможуть вільно розпоряджатися своїми приватними і особистими земельними угіддями на законних підставах. Офіційні тоги будуть проходити чесно, прозоро на платформі Прозорро.Продажі в інтернеті. У Законі буде вказано, що власники зможуть не тільки здавати свої земельні володіння в оренду, а й закладати в банк під кредитні зобов’язання або продавати іншим учасникам торгів свої землі.

Майданчик вже незабаром почне свою роботу

Через скасування мораторію тепер будуть проходити аукціони земельних торгів на майданчику Прозорро.Продажі. На сайті Держгеокадастру можна буде здійснити оформлення документів, причому весь процес купівлі-продажу або оренди земельних ділянок будуть здійснюватися у відкритому доступі. А через електронної форми проведення торгів процес покупки, продажу, застави або оренди буде здійснювати швидко і доступно для кожного учасника аукціону.

Земельні торги https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/ зможуть також знизити показники тіньової політики на Україні. До того ж держава зможе усунути протиправні дії з боку рейдерських захоплень або втручання в них третьої сторони. Корупція також виключена, адже все торги будуть під чітким контролем, де точно не буде корупційних дій.

Перевагами земельних торгів є різні об’єкти, які будуть входити в систему аукціонів – вагони, нерухомість і автомобілі.

Post Author: cardiomedservice