Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Відкрита торгівля земельними ділянками сільськогосподарського призначення наразі є чимось сумнівним та досить невизначеним. Слід зауважити, що незважаючи на велику кількість галасу навколо цього питання, законопроект все ще не був остаточно ухвалений, так що наразі немає можливості придбати такого роду ділянки. Насправді, така можливість є, проте до тих ділянок, котрі можуть продаватися у відкритому форматі, належить лише незначна частка різноманітних ділянок. Такого роду ринок вже давно є відкритим, проте мова йде саме про глобальне питання зняття мораторію, котре поки що залишається невирішеним.

Як буде реалізовано процес продажу земель відповідно до нового закону?

Велика кількість людей наразі не мають уявлення про те, як саме буде реалізовано процес продажу земель сільськогосподарського призначення. Саме тому є сенс більш детально зупинитися на цьому моменті та спробувати окреслити у певних основних рисах новий процес, котрий скоріш за все стане актуальним найближчим часом. Тут варто сказати, що сам процес буде досить простим та зрозумілим, проте якщо раніше вам не доводилося працювати зі спеціальними електронними порталами для проведення аукціонів, то варто зупинитися на цьому більш детально.

Для початку вам слід буде пройти повноцінну реєстрацію. Зробити це на самому порталі Прозорро, котрий є центральним місцем для проведення електронних торгів в Україні, у вас не вийде через особливості системи. Для початку вам треба буде знайти акредитований майданчик www.uub.com.ua та пройти реєстрацію саме там. Це дозволить вам відкрити систему та отримати максимальну користь від роботи з самим порталом. Одразу ж після реєстрації ви зможете самостійно брати участь у торгах, котрі наявні на порталі. таким чином, для вас відкриється велика кількість досить цікавих перспектив, котрі ви матимете можливість використовувати у власних цілях. 

Сфера торгівлі землями сільськогосподарського призначення залишається сумнівною тому, що тут є певні моменти ризику. Головним чином вони осуються того, що господарі земель можуть массово почати продавати ці ділянки, а іноземні інвестори матимуть можливість це все придбати через підставних осіб. Проте варто зазначити, що цей ризик є досить сумнівним, а сам факт того, що власники землі не можуть її продавати, досить складно назвати справедливим. Тому ви маєте мати на увазі, що треда робити все для того, щоб цей ринок почав працювати найближчим часов. Це дозволить всій країні зробити великий крок вперед на зустріч більш розвиненим країнам, котрі вже давно мають право торгівлі землею як одне з головних прав кожної людини. 

На даний момент селяни та інші особи, котрі володіють певними земельними наділами, не мають реальної можливості використовувати свою землю у власних цілях. Тому частіш за все вона просто здається в оренду кожен рік певним підприємцям. Проте вартість оренди у цих випадках є настільки мізерною, що про справедливість тут не може йти і мови. Куди більш розумно було просто продати такого роду землю та отримати за неї непоганий прибуток. Проте наразі все ще немає реальної можливості це зробити. 

Ще детальніше про цю проблему ви можете прочитати за цим посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Варто сказати, що досить скоро ситуація скоріш за все зміниться і за допомогою порталу Прозорро у кожного власника буде реальна можливість продати свої земельні наділи та отримати за них справедливу ціну.

Post Author: cardiomedservice