Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Кожна людина, у якої є будь-яка психологічна чи емоційна проблема, бажає якнайшвидше її позбутися. Більшість людей намагаються усе вирішити самостійно. Більш ніж половина з них довго й болісно виходять із цього поганого стану, або навіть погіршують його. Лише малий процент в змозі самостійно розплутати усі негативні вузли. Та ці проблеми можуть знову з’явитись на життєвому шляху у людини.

Ще змалечку люди стикаються з різноманітними ситуаціями: насмішки від однолітків, сварки батьків між собою та з дітьми, невдале кохання, проблеми зі спілкуванням та інші. Усе це в подальшому житті може негативно сказатися на нормальному розвитку, що може спричинити ще більші проблеми та комплекси. Тому необхідно відразу, як з’являється психологічна проблема, вирішувати її, опрацьовувати самостійно, а ще краще із кваліфікованим психологом-консультантом. На консультацію до такого спеціаліста у Львові можна зареєструватися через сайт https://your-safe-place.com/services-individual. Менеджер або сам психолог зв’яжеться з майбутнім клієнтом, аби обговорити деякі моменти стосовно прийому.

Що таке особистий прийом?

На сеансах особистої терапії, психолог опрацьовує усі проблеми з клієнтом сам на сам. Це не вважається повноцінним лікуванням з прийомами різних препаратів. Простіше кажучи, це розмова двох людей, яка допомагає подолати будь-які тривоги та негаразди у людини. Такий діалог проходить у спокійній формі, де можна легко почати розуміти власні бажання, думки та емоції. На таких заняттях також можна повністю пізнати своє «Я» й перетворити життя на кращу його варіацію.

Крім особистої терапії, психологиня може надати ще декілька видів послуг, які можна знайти за посиланням https://your-safe-place.com.

Індивідуальна консультація. Як проходить цей процес?

Під час першої консультації, людина може розповісти основні причини, чому саме вона сюди прийшла. З цих слів, спеціаліст робить висновок та розробляє план, який необхідний для подальшої «реабілітації». Також за час першого прийому, клієнт стане більше довіряти психологу. Саме тому вже на наступних заняттях можна буде повноцінно довіритись й працювати зі спеціалістом, аби покращити рівень власного психологічного й емоційного стану.

Крім того, розробляється персональний план, що необхідний, аби повністю позбутися усіх життєвих  негараздів. На це знадобиться декілька сеансів терапії. Кількість сеансів може залежати від складності ситуації та проблем. Якщо проблема одна й невелика – все можна вирішити навіть за одне заняття.  

При появі яких проблем потрібно піти на терапію?

На персональну терапію необхідно піти людям, які мають такі проблеми:

  • Депресія, апатія;
  • Тривога, страх, паніка;
  • Комплекси та фобії;
  • Боязнь розмови з іншими;
  • Часті конфлікти з колегами та сім’єю;
  • Залежність від партнера на емоційному рівні;
  • Погана життєва ситуація (втрата близького, захворювання, криза) та інші.

Прийшовши до психолога-консультанта Анастасії, можна з легкістю побороти страхи та переживання, зміцнити стосунки з рідними та колегами, покращити свій психологічний та емоційний стан, отримати змогу самостійно робити правильний вибір та переживати стресові ситуації тощо.

Перша консультація триває 50 хвилин, далі психолог визначає індивідуально час та кількість наступних необхідних занять. Крім того, можна написати або подзвонити до спеціаліста у будь-який потрібний час, коли необхідна підтримка або порада професіонала – психолог швидко та із радістю зможе допомогти при необхідності.

Post Author: cardiomedservice