Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Переваги використання електронних торгівельних майданчиків, акредитованих в системі Прозорро, є не лише для державних підприємств, але й для тих, що відносяться до приватної власності. Онлайн аукціони характеризуються низкою переваг перед звичайними торгами.

По-перше це простота доступу до усіх лотів, що є в системі, та усіх зареєстрованих потенційних покупців. По-друге, це забезпечення вільної конкуренції між учасниками торгів, завдяки якій на товар формується ринкова ціна. По-третє, це значне зниження затрат на організацію та проведення торгів, так як усім цим займається електронна торгівельна платформа.

Крім цього, участь в онлайн торгах для приватних підприємств дозволяє покращити імідж та безкоштовно прорекламувати себе. За допомогою електронних аукціонів можна збільшити свою клієнтську базу та залучити необхідну кількість постачальників. Так як усі учасники торгів змагаються між собою на рівних умовах, аукціони є чесними та прозорими. Слідкувати за їх перебігом також можуть усі бажаючі, у тому числі і контролюючі органи. Досить багато корисної інформації щодо переваг використання електронних торгівельних майданчиків можна знайти на цьому сайті sale.uub.com.ua.

Переваги ЕТМ для замовників

Якщо державне підприємство буде здійснювати закупівлю товарів, робіт чи послуг через електронні системи, то економія може скласти до 15-20%. Так як в системі Прозорро.Продажі немає місця для корупції, то закупівля чи продаж товарів буде здійснюватися без використання тіньових схем, заснованих на хабарництві. Посадові особи не можуть зловживати своїм становищем та вимагати хабарі на електронних відкритих торгах.

Географія продажу чи державних закупівель збільшиться, так як на електронних майданчиках є покупці та постачальники з усіх куточків країни. Завдяки цьому забезпечується здорова конкуренція між учасниками торгів.

Торгово-закупівельна діяльність на електронних торгах максимально спрощена. Після визначення переможця між ним та продавцем буде підписаний електронний договір. Весь процес повністю автоматизований, завдяки чому виключаються помилки із-зі людського фактору. Також це забезпечує захист від втручання сторонніх осіб в хід аукціону.

Уся звітність буде підконтрольна замовнику. Він зможе створити досить позитивний імідж свого підприємства, чим привабить велику кількість інвесторів та партнерів по бізнесу.

Переваги Прозорро для постачальників

Завдяки онлайн аукціонам постачальники продукції чи послуг можуть значно розширити свій ринок збуту, а також отримати вільний доступ до державних закупівель. Будь-який суб’єкт малого бізнесу може конкурувати на рівних умовах з представниками великого бізнесу. Детальніше дізнатися про головні переваги електронних торгівельних платформ для замовників та постачальників товарів, робіт чи послуг, можна на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Завдяки новій системі Прозорро держава змогла за короткий час ліквідувати багато тіньових схем щодо продажу держмайна та державних закупівель.

Post Author: cardiomedservice