Site Loader
г. Винница, ул. Шевченка 14

Як виявилося незабаром, урядові органи України вирішили дозволити своїм громадянам торгувати приватною землею та земельними ділянками на території держави. Як наслідок було випущено низку офіційних законопроектів, які дозволяють громадянам здійснювати всілякі маніпуляції зі своїми законними землями та територіями, включаючи їх продаж, обмін на інші ділянки чи інше майно, а також здавання їх в оренду іншим особам.

Багато жителів позитивно відреагували на новини про нові дозволи на купівлю-продаж сільськогосподарських ділянок.

На даний момент особливо комфортним та актуальним методом продажу земельних ділянок, якими володіють більш серед мешканців України, є участь в електронних Інтернет-аукціонах на базі платформи Prozorro з сайту Української універсальної біржі, продаж різних об’єктів та всіляких продуктів.

Особливості системи Prozorro

Робота Prozorro повністю контролюється державою і офіційно визнана законною на всіх рівнях. Як результат, клієнтам Prozorro гарантується повна безпека та безпека всіх дій, здійснених на базі платформи, які природно пов’язані з купівлею чи продажом нерухомості та реєстрацією її як приватної власності.

Для участі в подібних аукціонах з продажу земельних ділянок всім клієнтам компанії або потенційному клієнту потрібно лише спочатку пройти процедуру реєстрації на офіційному веб-сайті компанії, наприклад, на УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemleyu-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi підтвердити своє бажання стати учасником аукціону, подавши особиста заявка як продавця або клієнта.

Участь в аукціонах вимагає від учасників дотримання всіх встановлених правил та вимог, за порушення яких на порушників будуть накладені санкції та покарання. Компанія Prozorro не надає націнку на об’єкти продажу, а держава, в свою чергу, різними способами підтримує аукціонну систему продажу земельних ділянок та гарантує підтримку новим власникам.

Post Author: cardiomedservice